Цените на кокаинот низ земјите

25 јуни, 20110
cocaine-addiction

Ако сакате да купите кокаин треба да ја избегнувате Норвешка, ова е листата на ОН од канцеларијата која ги истражува цените  на дрогата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma