Чарли Шин ќе режира филм за возрасни

11 март, 20110
charlie-sheen 1

Актерот Чарли Шин, познат во јавноста по контроверзниот начин на живот и овој пат е поврзан со уште една таква вест.

Актерот, откако го изгуби ангажманот во серијата “Два и пол мажи”, доби понуда да режира порно филм заради искуството кое го има. Тој има поминато многу време со порно актерките, а моментно и една од неговите девојки е порно актерка.

Во филмот кој е наречен “Две и пол жени”ќе бидат ангажирани порно актерки со кои Чарли Шин се забавувал досега.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi