Кејт Винслет му се покори на фотошопот

11 март, 20110
Kate Winslet

Иако во многу ситуации досега актерката Кејт Винслет, 35, се противеше на фотошопот и на естетските хируршки зафати сепак со последната своја фото сесија покажа дека работите се смениле.

Таа во еден случај, ги враќаше фотографиите на повторна обработка за да и ги  вратат брчките кои претходно и ги избришале во фотошоп. Се сликаше потполно гола, сакајќи да докаже дека и на телото со целулит и брчки не му фали ништо.

Овој пат на најновите фотографии кои ги објави британскиот Дејли Мејл се гледа дека некои работи се смениле. На овие фотографии, таа толку очигледно е корегирана во фотошоп.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma