Крај на врската за Џастин Тимберлејк и Џесика Бел

11 март, 20110
Jessica Biel and Justin Timberlake attends the Costume Institute

По четри години поминати заедно овој пар, неодамна и службено изјавиле дека не се повеќе заедно. Извор близок до парот, кажал дека одлуката за прекин на врската била заедничка. Иако, во изминатите месеци се пишуваше дека Џастин ја изневерува, Џесика прекинот на врската добро го поднесува. Веќе подолго време се шпекулира дека Џастин е заедно со актерката Оливија Мун.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma