Чарли Шин на суд

29 јуни, 20110
sheen_mueller_children

Поранешната сопруга на Чарли Шин, Брук Милер не се задоволила со примањата што ги добива секој месец, па преку суд побарала Чарли да и исплаќа по 55.000 долари алиментација.

Блиски извори на актерот велат дека Чарли никогаш не касни со испалатата на пари за децата, ниту некогаш се противел за тоа, но Брук веројатно сака да собере нешто пари во случај Чарли да остане без нив. Студиото со кое Чарли потпишал договор,секој месец ќе мора директно на нејзината сметада исплаќа пари, бидејќи судот така наредил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit