Лејди Гага спие со плишано маче

29 јуни, 20110
ladygaga2_hellokitty_625_facebook

Лејди Гага е можеби една од најуспешните и најбогатите жени во светот, но своите осамени моменти ги поминува во друштво на својата голема плишана играчка. Деновиве на facebook профилот објавила слика од нејзиниот дом,каде таа и нејзината Hello Kitty лежат на креветот.

Гага под фотографијата се заблагодарува за Gagasan Kitty, која има зелeна коса како нејзината и е дизајнирана специјално за неа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit