Чарли Шин: станав зависник, од досада

16 февруари, 20110
charlie-sheen 1

Актерот Чарли Шин, призна пред јавноста дека станал зависник од дрога и алкохол само затоа што му било досадно. Па решил да го промени животот и да ги направи работите подобри со дрога. Иако знаел дека тоа не е воопшто добро, сепак неможел да се убеди себеси да не тргнува по тој пат.

Не го направив тоа затоа што сите пијат па ете ќе пијам и јас, едноставно животот ми беше досаден и го направив тоа, изјавил Чарли. Сега тој е на добар пат да се излечи од зависноста и повторно да се врати на глумата.top

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi