Чарли Шин влезе во Гинисовата книга на рекорди

9 март, 20110
Charlie-Sheen-1

Контроверзниот актер Чарли Шин влезе во Гинисовата книга на рекорди во категоријата за “Најбрзо време потребно за да се стекнат милиони пријатели на Твитер”. Само по 24 часа од активирањето на својот профил на Твитер, тој се стекнал со милиони пријатели. Ова не е прв пат неговото име да биде напишано во Гинисовата книга на рекорди. Тој сеуште е непобеден во категоријата на најплатен актер по епизода.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber