Charlie Sheen ќе се сели во Австралија

29 април, 20110
charlie-sheen 1

Актерот Charlie Sheen по гостувањето на една радио емисија во Австралија кај DJ Scott Dooley реши да се пресели во Австралија. За тоа ќе почека да заврши уште со два настапи од својата турнеја со шоуто”My Violent Torpedo Of Truth”.

Charlie изјавил дека во Австралија ќе работи на два пректи, еден телевизиски и еден радиски заедно со Scott кој му станал близок пријател.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma