Часовник со ликот на Кание за Кание

13 јануари, 20110
kanye-west-homecoming-behind-scenes-1

Новото модно освежување на познатиот и егоцентричен Кание Вест е нарачката за рачен часовник кој вреди 180 илјади долари. Освен што часовникот има дијаманти, во внатрешноста на саатот ќе се наоѓа и неговиот лик. На овој начин тој можеби си го прослави успехот на својот послден албум, за кого критичарите рекоа дека еден ден ќе се нарекува класик. Часовникот од 18 каратно злато е украсен со неколку вида на дијаманти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi