Чекорете заштитени:) Најнов моден тренд-кондом за потпетици!

31 јули, 20110
kondomi za stikli1

Дали некогаш ви дошло на памет дека и за вашите потпетици постојат аксесоари? Модните дизајнери смислија и наметнаа нов тренд, а тоа е кондом за вашите потпетици.

Овие навлаки за потпетиците може да ги користите многу пати, ги има буквално во секаков вид, големина и дезен. Тие ќе направат вашите чевли да изгледаат поинаку.

Цената за еден пар е од 20 до 40 долари, но кога ќе помислите дека може да ги носите во безброј комбинации и безброј пати, цената и не е така висока.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit