И Гага заборави да се облече? По гаќи излезе надвор!

31 јули, 20110
gaga naslovna

Одејќи кон патот до местото каде се снима емисијата Џими Кимел, Гага излезе со долна облека во месо боја и транспарентни хулахопки.

Но, тоа не ја попречи да застане и да ги поздрави своите фанови, малите чудовишта како што таа ги нарекува.

Таа сигурно заборавила да ја облече целата комбинација од гардеробата пишува Дејли Меил.

После ова се е нормално од Гага. Па дури и следниот пат гола да излезе и да шета по улиците.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi