Cheryl Cole длабоко деколте за црвениот килим

14 мај, 20110
sc01

Британската пејачка и член на жирито на талент шоуто X Factor, Cheryl Cole, се појави на црвениот килим на Канскиот филмски фестивал, со огромно длабоко деколте.

На премиерата на филмот Habemus Papam, пејачката се појавила во фустан со по тписот на креаторот Stéphane Rolland, од колекцијата за пролет 2011, со долго и длабоко деколте, која го имаше искомбинирано со златна чанта, која одговараќа на златните мотви околу појасот.

Со овој провокатицен фустан, Шерил го постигнала токму она за што ваков фустан служи, повеќе да открие, наместо да сокрие, а тоа е да се привлече вниманието на сите. Сепак, со едноставна залижана фризура, црвен кармин, пејачката направила некоја рамнотежа, за сето тоа да има секси и елегантен изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi