Честите оргазми и спанаќ e мојот рецепт за добар тен! Eпа девојки фрлете се на работа:)))

22 декември, 20110
Lady Gaga

Ексцентричната пејачка Лејди Гага својот убав тен не мора да го одржува со скапи креми и луксузни третмани. Поп-дивата откри дека во тоа и ‘помага’ честиот секс и здравата исхрана.

“Честите оргазми и спанаќ е рецептот за добар тен”, изјави 25-годишната Лејди Гага во интервју за списанието Elle. Пејачката кој во моментов е во врска со актерот Тејлор Кинеј, ѕвездата од серијата ’Vampire Diaries’”.

“Не можам да кажам која љубовна врска ме исполни најмногу, а од која бев најмногу повредена. Бев со луѓе кои ме злоупотребуваа. Имав 15, а тие по 30 години и на никого тоа не би посакала да го искуси тоа”, изјави Лејди Гага.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma