Chippendales му понудија членство на разведениот Крис :)))

2 ноември, 20110
Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Kris+Humphries+XEus-LTEKAFl

Најпознатaтa машкa танц стриптизерска атракција – Chippendales, му понудија на наскоро разведениот кошаркар Крис Хамфрис, да им се придружи на настапите. Претставник на Chippendales, кој настапува во Лас Вегас како дел најпознатото машко стриптиз шоу во светот, изјавил: “Ние заклучивме дека неговата вмешаност во Chippendales сега кога тој е невработен и разведен ќе биде супер начин за да ја врати верата во жените.”

Запомнете, Ким и Крис беа во брак само 72 дена, а потоа таа одлучи да пристапи кон развод поради “ненадминливи разлики”. “По некое размислување, решив да се стави крај на бракот. Се надевам дека разбирате дека ова не е лесна одлука. Се надевав дека овој брак ќе трае вечно, но понекогаш работите не испаѓаат според планот. Ние ќе останеме пријатели и си посакуваме се најдобро еден на друг”, изјавила Ким Кардашијан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş