Цициња за секаква инспирација!!! Невидено :)

14 јули, 20111
women-breast-care

1. Шалче со гради
Дали сега ви висат градите? Дали се клатат напред назад? Можете да ги врзите во чвор или панделка? Овие шалчиња со гради е најдоброто нешто некогаш видено!


2. Влечки со гради
Влечките со гради се супер поклон за некој кој му треба внимание да му се посвети, дури се добри и за вас!

3. Далечински управувач во облик на гради
Овој универзален далечински управувач е сонот за секој лежач на софи! Горниот дел од бикинито крие добро обликувани менувачи на канали, а долниот дел ги крие броевите. Треба да се види за да се поверува.

4. Перниче за компјутерското глувче со големи гради
Ова е едно „жешко“ перниче за глувче за перверзните и зависниците од порно. Добро е за одмарање на зглобовите.

5. Торта со облик на гради
Добар избор за ергенска забава.

6. Разбивачи на стрес во облик на гради
Овој разигран пар на разбивачи на стрес ќе ви ги растресат грижите. Идеален новитет како подарок за мажи.

7. Радио во облик на гради
Радиото во облик на гради е на батерии. Тоа е нешто што мора да го имате за во секоја соба, дом, канцеларија и магацин.

8. Цуцла за лименка во облик на града
Пластичната цуцла за лименка едноставно се навлекува на лименката. Една за дечките.

9. Термофор во облик на гради
Жежок пар на гради можат на смират секаква болка. Термофорот со градите може да се наполни со жешка или со ладна вода. Телото на термофорот е дизајнирано како женско торзо со пар прекрасни меки гради.

10. Црево за точење со града
Фантастичен поклон за ноќните забави, забавите покрај базен, одморите… Ова е секако новитет во поклоните за пијачите на пиво или студентските роденденски забави, само фрижидерот да е добро опремен!

11. Шише за гел за туширање во облик на гради
Овој немирен пар со брадавици закачен на вашиот ѕид од туш кабината, со тоа што секоја града има посебен простор за гелот за туширање, шампонот или кондиционер за косата. Само притиснете!

12. Глувче во облик на града
Научете како да направите глувче во облик на града и изненадете ги пријателите!

One comment

  • cicka

    6 октомври, 2012 at 21:06

    SEEE E CICKAAAA
    XD

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit