Рис Витерспун е бремена

14 јули, 20110
SEMI-EXCLUSIVE: Reese Witherspoon And Jim Toth Shopping At Whole Foods

Рис Витерспун чека дете со сопругот Џим Тот.  Се шпекулира со месеци дека актерката е бремена и таа сама нодамна најави дека со сопругот работат на тоа. Новите гласини околу нејзината бременост започнале откако Рис престанала со вежбање и неодамна била забележана на плажа како преку бикините носи кошула. “Рис е веројатно бремена. Стомакот не и е рамен како даска и луѓето тоа го забележале. Го намалува и тренингот, а досега секое утро долго џогираше”, вели изворот.

Оскаровката има 11-годишна ќерка Ава и 7-годишен син Декон, од бракот со Рајан Филип.

Откога се венчаа во март оваа година, Рис и Џим постојано зборуваат за тоа дека сакаат да го прошират семејството. “Тие двајца се пресреќни што ќе станат родители“, изјавил извор близок на парот кој сеуште официјално не потврдил дека чекаат бебе.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit