Да се соблече нема проблем, ама на сцена се е можно нели?:) Мајли Сајрус топ ѕвезда со топ проблеми:)

6 август, 20110
miley naslovna

Мајли Сајрус е тинејџ атракција која очигледно нема никаков проблем со соблекувањето. На било која манифестација таа се појавува со “специфичен” стајлинг.

Разголено тело, длабоко деколте, е карактеристика за Мајли. Без разлика дали е на сцена на MTV Music Awards, Teenage Awards, Much Music Awards, секаде се појавува во провокативно издание, па дури и кога публиката ја сочинуваат деца.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit