Дадилката на семејството Кардашијан пишува книга за деновите кога работела за нив!!! Е богами за нив има што да се пишува:)))

29 декември, 20110
kardashian

Американските медиуми дознаваат дека поранешната дадилка на сестрите Крадашијан, ќе напише книга за деновите поминати со големото семејство, додека сеуште не биле познати.

Пем со години била и личен асистент и готвач на Брус и Крис Џенер. Таа во книгата нагласила дека синовите на Џенер  биле ужасни, размазени деца без почит кон луѓето. Брус Џенер отсекогаш бил добар,а со Крис имала однос исполнет со љубов и омраза. Дадилката открила и дека отсекогаш ги сакала Ким и Кортни, но нема да се двоуми да пишува за интимните детали од нивниот живот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber