Далеку од совршена: Кејт Мидлтон е се послаба и послаба….анорексија или не?!?!?!

22 декември, 20110
Williamom & Kate Middleton

Изгледа дека Војвотката од Кембриџ буквално “размислува“ дека: “една жени никогаш не е доволно слаба”. Поточно, убавтаа Кејт со својот изглед сè повеќе и почесто шокира. Секој пат е се послаба.

Заедно со својот сопруг, Вилијам, Кејт Мидлтон беше во посета на еден дом за напуштени деца во Лондон. По тој повод Кејт носеше волнен фустан и високи црни чизми до колена.

Исклучително убавиот лик на Кејт, беше засенет од нејзиниот претенок струк.

Иако веруваме дека Војвотката се обидува да ја одржи својата линија, изгледа дека малку претерала, и дека е далеку од совршена.

Доколку можеме да се повикаме на натписите на странските медиуми, нејзиниот сопруг, Вилијам е загрижен за здравјето на неговата сопруга и стравува дека исто како и неговата мајка Дијана, Кејт страда од нарушувања на режимот на исхрана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma