Џастин Тимберлејк падна во тавче?! :)))

22 декември, 20110
news_18961

Еден од најубавите холивудски парови се пејачот Џастин Тимберлејк и актерката Џесика Бил. По долгогодишни подеми и падови изгледа дека на романтичниот одмор тајно се вериле…

Тие неодамна се смирија, а сега и се верија. Како што пренесуваат медиумите, оваа двојка заминала на романтичен одмор во луксузното одморалиште Јоминг, каде Џастин ја побарал за жена.

Никој од гулашчињата не дал изјава по ова прашање. Со оглед на тоа дека веќе пет години се смируваат и прекинуваат, многумина би рекле дека конечно дојде време сето тоа да се официјализира. Меѓутоа, стои и тоа дека Џастин и Џесика никогаш нема да успејат заедно поради долгогодишните расправии. Трач или не, наскоро ќе дознаеме.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma