Дали да ја кажеме Кети на дечко и дека јаде кобасици?! :))

22 август, 20110
katy_perry11_0

Сопругот на пеjачката, комичарот, е вегетаријанец веќе 22 години. Токму заради него, Кети престанала да јаде месо, но со тешко срце. Тајно, сепак, јаде.

Кети Пери (26) пред две години престанала да јаде месо заради нејзиниот сопруг вегетаријанец Бренд Русел (36). Оваа одлука Кети тешко може да ја почитува. Пеачката, наводно, се кришум јаде пилешко.

– Русел е вегетаријанец 22 години, но Кети обожува месо. Заради него престанала да го јаде, но сепак тешко се откажува од тоа – рекол еден нивни пријател.

Комичарот строго внимава на исхраната, особено што неодамна му е доделена титулата за најсекси вегетаријанец.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi