Дали е ова заводничката од “Сексот и градот” што сите ја познаваме?

30 септември, 20110
samanta

Најпосле годините ја прегазија. Ова што може да го погледнете е целулитот на секси Саманта, хероината од “Сексот и градот”. Ким Катрал беше на плажа, а тоа нормално беше проследено со екипа од папараци.

Она што тие успеаа да го уловат, е целулитот на Ким. Нема ни трага од онаа Ким на која сме навикнати да ја гледаме. Но, да не креваме раце од неа. Потребен е само еден хируршки зафат и се ке биде како некогаш:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris