Дали на повидок е нов пар, принцот Harry и Charlize Theron?

11 мај, 20110
prince_harry_dating_charlize_theron

По кралската венчавка на принцот William и Kate изгледа ќе има наскоро уште една венчавка. Принцот Harry е веќе неколку пати виден во друштво на Charlize Theron. Тие заедно пристигнале на една манифестација на која не ги тргнале очите еден од друг.

Иако Theron, 35, е постара девет години од Harry тие сепак успеале да нјадат многу заеднички сличности. Особено тоа што и двајцата работат добротворна работа во родната земја на Theron, Јужна Африка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi