Дали принцезите на Дизни имаа happy end??? Проценете сами…

29 декември, 20110
NASLOVNA

Ок,цртаните на Дизни секогаш завршуваат со „си живееја“ среќно до крајот на животот, со цел да не испирираат да веруваме во вечната љубов и во фактот дека соништата се остваруваат. Но погледнете ги овие фотографии и проценете сами дали принцезите на Дизни го добиле својот happy end (без грижи, ова се фотографии од нечива луда фантазија):

Снежана:

Пепелашка:

Заспаната убавица:

Ариел:

Јасмин:

Бела:

Бонус:

Црвенкапа:

Барби:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber