Браво за Пинк! Потрошила 5.000 долари за да спаси живот на отфрлено кученце

29 декември, 20110
Pink And Willow Have Park Playtime

Пинк освоила дополнителни симпатии од љубителите на животни откако во медиумите излезе веста за тоа дека спасила живот на отфрлено кученце. Пејачката на интернет се сретнала со приказна за кученце кое некој го исфрлил покрај мостот во Лос Анџелес и го оставил со три скршени нозе.

Пинк потрошила 5.000 долари за да плати за операцијата која му го спасила животот на кученцето, како и останатите медицински трошоци. По операцијата кученцето си најде и нов дом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber