Новиот дом на Лејди Гага во Пенсилванија

29 декември, 20110
n

Според последните информации кои се појавија за мега популарната Лејди Гага е нејзината преселба во Пенсилванија… За убавата англиска вила пејачката наводно ќе издвои 1,7 милиони долари, а наводно во оваа прекрасна куќа ќе живее заедно со своето момче.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber