Дали српската манекенка Нина Сеничар е новата девојка на Џаред Лето

6 јули, 20110
Nina_Senicar_3

Иако популарниот актер и музичар Џаред Лето неодамна изјавил дека е уморен од жените, деновиве е виден во друштво на убаваta српска манекенка Нина Сеничар. Убавата манекенка која медиумите во Италија ја нарекуваат “Српската Нина Мориќ” била видена со Џаред Лето во едно кафуле во центарот на Милан. Медиумите не ја исклучуваат можноста за љубовна врска помеѓу Нина и Џаред, но сепак можеби се работи и за деловен состанок, бидејќи убавата манекенка пред извесно време изјавила дека сериозно планира да и се посвети на глумата, и дека нејзината крајна цел е Холивуд.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/