David Beckham имал сообраќајна несреќа

9 мај, 20110
David Beckham

David Beckham возејќи по една од најпрометните улици во Лос Анџелес, заедно со својот 12 годишен син имал мала сообраќајна несреќа. Тој удрил странично, во возило кое било во дефект застанато во една од лентите на улицата.

David и неговиот син немаат никакви повреди, но управувачот на возилото кое било во дефект бил однесен во болница заради мали повреди.

Сеуште не се знае од кои причини David удрил во возилото.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi