Децата прашуваат кога ќе се венчаме

30 мај, 20110
1157716501

Холивудскиот актер Бред Пит изјавува дека во неговиот дом најважна е искреноста. Токму поради тоа тој и неговата партнерка Анџелина Џоли се потполно отворени со своите деца.

“Во нашиот дом нема тајни, се споделуваме со своите деца”, изјавил 47-годишниот актер.

Иако Анџелина Џоли и Бред Пит неколку пати изјавија дека врската нема да ја закрунат со брак се додека не се легализираат браковите од ист пол, големи се шансите ова ветување да го прекршат.

“Децата постојано прашуваат кога ќе се венчаме. Тоа многу им значи и поради нив размислуваме за брак“, изјавил Пит.

Во интервјуто за магазинот “US” признава дека нивниот семеен живот е малку “екстремен”, но додава дека токму тоа му се допаѓа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma