Topshop High Summer колекција

30 мај, 20110
naslovnatopshophighsummercollection5

Како и секогаш Topshop е предвесник на веселите, шарени, лелеави модели. Новата колекција е составена од парчиња кои се со светли и позитивни бои, моќта на цветните дезени сеуште активна… Практични и секојдневни, погледнете ги неколкуте комбинации и спремете се за ова лето.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/