Дејвид Аркет: Заедно со Кортни плачевме кога и кажав дека сакам друга жена:) Ајде ќе и помине!

10 ноември, 20110
2010 Women In Film Crystal & Lucy Awards: A New Era - Arrivals

Иако многу мислеле дека ќе им успее нивниот брак, Дејвид Аркет (40) и Кортни Кокс (47), дефинитивно ја завршија својата љубовна приказна. Актерот во шоуто на Хауард Стерн јавно признал дека неговото срце припаѓа на новата девојка Кристина Мекларти.
Кортни беше многу тажна, исто и јас. И двајцата плачевме – одговорил Дејвид на прашањето, како реагирала Кортни на неговото признавање дека е заљубен во друга жена.

Дека имаат проблеми во бракот, парот признал во летото 2010 година, а Дејвид во тоа време бил тотално разрушен. Сега тој се обидува неговиот приватен живот и новата девојка да ги држи подалеку од медиумите, иако тоа тешко му оди, и изјавил дека по природа е многу искрен човек.

Кортни и Дејвид биле во брак 11 години. Тие ја имаат 6-годишна ќерка Коко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş