Колекција на необични дрва ширум светот

10 ноември, 20110
cool_tree2_thumb

Дрвјата се белите дробови на планетата земја, иако луѓето кон нив се однесуваат дивјачки и ги сечат без мерка.

Погледнете ја оваа колекција на прекрасни дрвја кои пораснале во неверојатни форми, и се надеваме дека ќе ве инспирира да направите нешто добро за животната средина, бидејќи природата е најголемиот уметник и наш најдобар пријател.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş