Дејвид Бекам игра со врзани очи! Кутриот ќе се изнаигра:)

12 ноември, 20110
0

Дејвид Бекам во последно време е ангажиран хуманитарно, и работи за кампањата на малопродажниот ланец Sainsbury. На неговите обожаватели на Фејсбук им покажал слика каде со врзани очи игра фудбал.

“Здраво луѓе, ова е мојата првата фотографија за кампањата на Sainsbury.Се обидувам да играм параолимписки фудбал, ќе ви кажам и повеќе за тоа кога ќе дојде време”, напишал  Дејвид. Покрај хуманитарната работа, Дејвид и Викторија овие денови се во потрага по нов дом во Париз, бидејќи мислат да се преселат во тој град.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş