Дејвид Бекам размислува за тетоважа на пенисот

5 јуни, 20110
david-beckham8

Дејвид Бекам, познат по тоа дека е голем љубител на тетоважите, а тоа го потврдува и фактот дека веќе на своето тело има над 30 тетоважи, размислува за нова тетоважа. Тој бил гостин во едно телевизиско шоу, каде кажал дека размислува за тетоважа на својот пенис.

Тој изјавил дека има 31 тетоважа, и секоја од нив си има свое значење. На тоа водителот го запрашал дали има и на пенисот, по што тој рекол дека ќе размисли да го направи тоа во иднина. Еве го делот со токму овој разговор.

http://www.youtube.com/watch?v=03TrY3ytTbw&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/