Новиот Џејмс Бонд во кино салите во октомври

5 јуни, 20110
bond1sea

Новиот, 23-ти по ред Џејмс Бонд филм, во кино салите треба да се најде до крајот на октомври 2012 година. Името на филмот сеуште не е објавено, но уште еднаш ќе имаме можност да го видиме во главната улога актерот Даниел Крег. Режисер на филмот е Сем Мендес.

Претходно, во текот на оваа година излезе информација дека како негативец со кој ќе се бори Крег ќе биде Хавиер Бардем. Меѓутоа сеуште не е потврдена оваа информација.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma