Дејвид Бекам со фотографија од своите деца ќе ги честита Божиќните празници :)

22 декември, 20110
davidbeckham

Дејвид Бекам направил преубава фотографија од своите деца, со цел да се најде на божиќната честитка на семејството Брекамови. “Тато сликал”, напишал Дејвид под фотографијата која ја објавил на  Twitter. На фотограијата може да ги видите 12 – годишниот Бруклин, 8 – годишниот Ромео и 6 – годишниот Круз, кои на креветот си играат на краветот со својата сестричка, Харпер Севен која има само пет месеци. Прекрасната честитка ќе биде сипратена до нивните пријатели и семејството.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma