Денес се чувствувате одлично? Не грижете се Миранда ќе го уништи тоа:)

16 август, 20110
miranda-kerr-01

Миранда Кер е на вистина згодна, ОК СФАТИВМЕ. Никој нема потреба да ги прави овие многубројни бикини сесии. Непотребно е да повеќето луѓе да си ја задржат старата бикини гардероба.

Со разголувањето за Викторија Сикрет, Миранда многу пати кажа “ох зарем ме сликате?”

Градите… Величествено. Не е чудо што нејзиното бебе е среќно постојано.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi