Денис Ричардс и Ники Сикс се во врска

9 јануари, 20110
Exclusive - Denise Richards & Nikki Sixx Haven't Let Go

По неколку недели криење, сепак во јавноста се дозна за врската на Денис Ричардс и Ники Сикс. Блиски луѓе на Ники кажуваат дека тие веќе извесен период се состануваат. Иако било неверојатно, и неочекувано сепак се заедно. Тие имаат многу нешта заеднички но, сакаат работите да се одвиваат постепено, изјавил блискиот пријател на Ники. Рокерот Ники и Денис се соседи подолго време. Но, претставникот на Денис за јавноста не даде никаков коменар за најновата вест.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma