Девојки без грижи! И Ева Мендез е на диета!

12 август, 20110
evamendes

Иако има линија на која сите жени и завидуваат, Ева Мендез открила дека држи диета, но во ниеден случај не се откажала од омилената храна.

„Се фокусирав на моето тело од внатре и надвор“. Внимавам што јадам. Не јадам месо, пијам многу вода, јадам многу риба и ориз, додала убавата Ева.

„Луѓето се изненадуваат кога ќе слушнат дека јадам леб, затоа што го обожавам. Но кога почнувам да се сомневам во килограмите, ги напуптам белите намирници“, изјавила Ева. Покрај тоа што пази што јаде, таа редновно оди во теретана и практикува јога.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit