Девојки со големи…??? :) Видете сами! :)

16 август, 20110
naslovna

Како да си докажете себе и на останатите дека имате најголема уста во соседството, девојките се подготвени да превземат екстремни мерки. Се прашувате ли зашто е така ? Затоа не имате нас кои ќе ви објасниме се.

Всушност во некои држави големата уста е го покажува богатството на жената. Првенствено устата е наменета олеснување и пренесување и чување на нештата, се верува дека жената ако има голема уста, има повеќе работи.

Тоа е причината зашто многу жени сакаат да докажат на луѓето колку се богати со толку полна уста. На пример, ако жената ја стави кожата во својата уста, тоа значи дека нејзиниот татко е богат земјоделец, додека успешната бизнисменка која е на врвот на кариерата во уста најверојатно ќе стави попрво  манифест на женската еманципација која има преку 2.000 страници.

Океј, признаваме: Измислуваме работи и едноставно пробуваме да дадеме било какво рационално објаснување на оваа слика. Но, вас повеќе да не ве задржуваме слободно погледнете ја фото галеријата на девојките кои се спремни да направат се за да привлечат внимание.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit