Директорката на МТВ во Хрватска доби отказ заради фотка во бикини!!! Бог да чува: Хрватите сакаат “нинџи” ??:)))

13 август, 20110
mtv_shema10--Nina-_416651S0

Од понеделникот 8 Август 2011 година. Г-ѓа Лана Бориќ повеќе не е вработена во МТВ, Хрватска. МТВ немал дополнителни коментари во врска со овој случај, потврдила  портпаролот на МТВ Сањин Џукиќ, која само информирала дека 28-годишната Лана Бориќ повеќе не е директор на најпознатата хрватска музичка телевизија. Иако промени во водечкиот персонал не е ништо чудно во корпоративниот свет, позади отказот на Лана се крие неверојатна приказна. Поточно, МТВ одлучиле да и дадат отказ на Лана, само затоа што се појавила во бикини за летното издание на магазинот Глобус.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit