Дита Фон во Белград без посебни барања

15 февруари, 20110
dita-von-teese

Дита Фон, ѕвездата на бурлеска и поранешната сопруга на контроверзниот Мерлин Менсон, го најави своето доаѓање во Белград. Таа ќе биде таму, но работно. Ќе има настап, на прославата од третиот роденден на Гранд казиното, каде ќе ги има двете познати точки, една е, танцот со перјата а другата е онаа по која е најпозната “шлапкање” во голема чаша за шампањ.

Вообичаено, кога доаѓа некој од големите ѕвезди имаат огромен список со барања, но ова не е случај со Дита. Таа само побарала самата да си ја избере девојката која ќе и асистира со гардеробата бри настапот. Затоа пак, луѓето од организацијата ветуваат многу пријатни изненадувања за неа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma