Дизајнерката Зое го доби своето прво дете на 40 години

25 март, 20110
rachel zoe

Дизајнерката Рејчел Зое го роди своето прво дете на 40 години. Таа и нејзиниот сопруг Роџер во вторникот го добија синот Скилер Берман Морисон. Не можеме да бидеме посреќни и повљубени во нашиот син, изјавил парот пред медиумите.

Ианку стилкистката и дизајнерка Рејџел е во брак со Роџер уште од 1996 година и сега го добија првото дете.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma