Добра идеа! Тешка на Балканец да му “текне“ ваков гест! :)

30 јули, 20110
Добра идеа! Тешка на Балканец да му “текне“ ваков гест! :)

Откако Џ.Кол го завршил својот настап, а сцената се подготвувала за настапот на Ријана, во склоп на нејзината Loud  турнеја, публиката во Велс Фарго, беше почастена со уште еден сосеба спонтан и неочекуван настап.

Додека публиката со нетрпение го чекала настапот на Ријана, во позадина се слушала песна на Бијонсе, познатиот сингл “Single Ladies“, на кого младиот дечко целосно и се препушти и почна да танцува.

Младото момче се вика Грег, неговите колеги го фалеле како добар човек, а сега стана и одличен танчер. Со своите танцувачки движења тој ја импресионираше публиката, а таа пак му возврати со аплаузи и врисоци, а се зборува дека по настапот добил и неколку понуди за брак.

Секако ќе ве одушеви, погледнете го!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi