Доли Партон: Секое парче облека го носи само еднаш

27 мај, 20110
dolly_parton-banner

Откако нешто ќе носи на себе, Доли Партон тоа го пакува и го складира во нејзините 8 куќи кои ги поседува. Најновото признание на пејачката е дека секое парче облека го носи само еднаш, и повеќе тоа не го облeкува. Оваа кошула што ја гледате на мене, кога ќе ја соблечам ја пакувам и повеќе никогаш не ја облекувам, тоа важи за секој дел од облеката што ја носам, изјавила за Q Magazine.

Доли Партон не сакала да изјави каде ја чува облеката, но се претпоставува дека ја складира во нејзините домови низ Америка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/