Домот на Леона Луис во Холивуд

27 декември, 20110
ll

Пејачката реши да го продаде својот дом по цена од 2,5 милиони долари, иако го купи скоро двојно повеќе. Домот има 4 спални соби и 4 бањи.

Куќата е спој на класиката и модерното време, а базенот со дворот само го надополнуваат уживањето во оваа куќа.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber