Дру Баримур во улога на режисер

1 јули, 20110
DIGITAL CAMERA

Холивудската актерка Дру Бримур ќе биде продуцент и ќе го режира филмот “Heist Society”, кој е опишан како трилер за адолесценти.

Филмот ќе биде снимен по истоимената книга на Али Картер. Приказната ја прати Кетрин Бишоп која има потекло од семејството на врвни криминалци, но не сака да ја продолжи традицијата. Кога нејзиниот татко станува прв осомничен кражба на уметнички дела, таа собира тим кој ќе и помогне да влезе во трага на украдените драгоцености и ќе ги врати на сопственикот.

Студиото “Ворнер” сега е во потрага по актери за дваесеттите години, а Дру Баримур ќе ја надгледува и работата на сценариото.

Таа веќе има и потпишано договор даја режира и комдијата “How to Be Single”, а “Heist Soceity” ќе го работи после овој проект. За сега не е познато дали ќе глуми во барем еден проект за чија режија таа ќе биде задолжена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit