Држи диета или нема што да јаде?

15 јули, 20110
kate_reese1

Како од грациозна и секси  принцеза,  Кејт сега изгледа запуштено по само неколку месеци од како ја доби титулата?

Принцезата Кејт никогаш не изгледала вака слабо и запуштено, пишуваат медиумите. Војвотката од Кембриџ сега може да се рамни со некои од најслабите холивудски ѕвезди.

Во подготовките за нејзината свадба се пишуваше дека таа и нејзината мајка држеле француска диета, се со цел да изгледа здраво, негувано и совршено за својот ден на венчавката. Што се случи или што се промени од тогаш?

Нутриционистите сметаат дека од ограничувањето на одредени намирници и притисокот што таа сега го носи, се главни причинители за нејзиниот изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit