Во Аргентина НЕМА сексање

15 јули, 20110
sex argentina

Претеседателката на Аргентина, Кристина Фернандез донесе една одлука која ги засегна многумина во Аргентина.

Како би ги заштитила жените од насилство и трговија, таа забранила “секси огласи” во весниците.

На оваа одлука изреагирале речиси сите медиуми кои голем дел од приходите ги остваруваат токму преку овие огласи.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit